Terapie - Novacesta.sk

Nová cesta,
nový pohľad a rozvoj.
nový rozmer,
Prejsť na obsah

Terapie

Ponúkame niekoľko druhov terapií v Bratislave, prípadne diaľkové konzultácie. Všetky terapie sa vykonávajú len na objednávku. Akékoľvek terapie, či konzultácie nie sú náhradou lekárskej starostlivosti.
Všetky uvedené terapie zahŕňajú v sebe konzultáciu týkajúcu sa terapie.

Terapie:

Energetické liečenie a harmonizácia: 45 €
Počas energetického liečenia prebieha identifikácia energetických a duchovných príčin problémov a ich následná harmonizácia. Harmonizácia sa  zameriava na liečeného ako celok - pôsobí sa na viacerých úrovniach.

Komplexné energetické liečenie a harmonizácia: 70 €
Zameriava sa na na všetky energetické a duchovné príčiny a liečenie prebieha do hĺbky. Okrem toho sa energeticky upravuje a vyrovnáva pohybový aparát (chrbtica, svalstvo, držanie tela...).

Komplexné odblokovanie: 60 €
Komplexné odblokovanie sa zameriava na prečistenie a odblokovanie rôznych oblastí života (vzťahy, financie, rodina, práca,...). Všeobecne sa odporúčajú dve terapie.Diaľkové terapie:

Vykonávame terapie aj na diaľku po osobnej alebo telefonickej dohode. Dohodneme si dátum a hodinu terapie. Po skončení terapie zavoláte, aby sa všetko  mohlo konzultovať. Počas liečenia nie je potrebný telefonický kontakt.

Energetické liečenie a harmonizácia: 35€

Komplexné energetické liečenie a harmonizácia: 60 €

Komplexné odblokovanie: 50 €

Harmonizácia a odblokovanie priestorov: 80-200 € (podľa náročnosti práce)
Harmonizácia sa zameriava na odblokovanie nežiadúcich a negatívnych vplyvov v priestoroch (dom, pozemok, kancelária, budovy). Následne sa vykoná energetická harmonizácia celého priestoru.Číslo účtu v tvare IBAN: SK86 1100 0000 0029 2184 8670
BIS/SWIFT: TATRSKBX

Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše priezvisko.
Peniaze posialajte až po osobnej alebo telefonickej dohode. Peniaze nevraciame späť!


Pri platbách na diaľkové terapie a kurzy (osobné aj diaľkové) je potrebné vyčerpať túto platbu uskutočnením terapie do jedného mesiaca od dátumu prijatia platby. Pokiaľ nemôžete v tejto dobe terapiu, či kurz absolvovať, je potrebné sa osobne dohodnúť. Po tejto dobe peniaze prepadnú! Peniaze nie je možné vrátiť späť, nakoľko sa po prijatí platby začnú vykonávať prvotné úkony ako predčistenie a príprava na terapiu.

Nemôžeme zaručiť na 100% výsledok terapie, nakoľko sa na tom podieľajú rôzne vplyvy súčasne, ako napríklad: životospráva, nežiadúce účinky liekov, spôsob myslenia, ...

Každý liečený je si sám zodpovedný za riešenie svojich zdravotných, psychických a iných problémov a nemôže preto zodpovednosť za svoje problémy prenášať na lekárov, terapeutov, či liečiteľov.
© Rastislav Briestenský
MaJolika
Návrat na obsah